Çukur 38.Bölüm izle

Çukur 38.Bölüm izle, Çukur 38.Bölüm tek parça hd, Çukur 38.Bölüm son bölüm 15 ekim 2018 pazartesi showtv ekranlarında Çukur 38.Bölüm izlemeniz için sitemizde

Çukur 38.Bölüm özetine kısaca göz atalım Meliha’nın adını duyan Sultan’ın tepki vererek İdris’i şaşırttığı tanıtımda Çeto’nun, Celasun’a “Çaresiz bir adamın önünde durma çünkü onun kararlılığı kimsede yoktur!” sözleri dikkat çekiyor. Çeto’nun kimin için ölüm emri verdiği merak uyandırırken, silahlı adamlar tarafından takip edilen Cumali’nin kendisini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacağı heyecanla bekleniyor. Akşın’ın hayali yemeğinin yangın çıkardığı korku dolu anlar ise heyecanı yükseltiyor.
geçen haftaki 37.bölümde neler oldu kısaca hatırlayalım
Vartolu ve Cumali bir hurdalıkta Karakuzuların adamları sandıkları kişilerce sıkıştırılırlar. Cumali Vartolu’ya onların kim olduğunu sorar. Karakuzular değillerdir. Gelenlerin derdi Cumali’yledir. Olaydan iki gün öncesinde Yamaç, Vartolu’yu kaldıkları eve getirir. Cumali öfkelenmiştir. Vartolu’nun kan davalıları olduğunu söyleyen Cumali’ye Yamaç, “Vartolu olmadan yapamayız bu işi. O da sevdiklerini kaybetti. Onun da bizim gibi hakkı var hesap sormaya.” der.
Vartolu, Cumali ve diğerlerine; “Çukur’u geri aldığımızda, o zaman hala hesabı olan varsa benimle, onu da kapatırız merak etmeyin.”der ve noktayı koyar. Sonunda sulh sağlanmıştır. Yamaç, Karakuzulara darbe vurmak için yaptığı planı anlatır.

Author: r

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir